"GuitarFans software" programmatūra - mācību programmas izstrāde ģitāristiem.

   Piedāvājam iepazīties ar pirmo bezmaksas programmas versiju "ChordFinder|GF v.1.0.0".

        Ražotājs: GuitarFans
        Informatīvais atbalsts: www.guitarfans.ucoz.lv
        Versija: "ChordFinder|GF v.1.0.0"
        Licence: Bezmaksas
        OS: Windows visas operētāj sistēmas
        Svars: 8 mb   "ChordFinder|GF v.1.0.0" ir interaktīvā ģitāras programma iesācējiem. Programma ietver 267 pamata aplikatūras akordus. Intuitīvi saprotams interfeiss. Akordu aplikatūras ir krāsainas. Katram akordam ir savs skaņas midi fails, tabulatūra un nošu shēma. Virs virtuālās ģitāras grifas atrodas ekrāns monitora veidā, kurā tiek parādīti akordu nosaukumi.
Programmā ir iebūvēts vadības panelis pogu veidā, kas sastāv no četrām sadaļām. 

   Sadaļa №1. (Select root note).

   Pogas ir izkārtotas klavieru klaviatūras veidā. Virtuāli: pirmā rinda - melni taustiņi (# vai b), otrā rinda - baltie taustiņi. Noklikšķinot uz jebkuru taustiņu uzraksts uz tās tiek parādīts sarkanā krāsā.

 

   Sadaļa №2. (Select guitar chord).

   Akordu veidi. Tiek piedāvāti četri galvenie akordu veidi, kas ir pietiekami ģitāristu iesācējiem (mažors, minors, mažora septakords, minora septakords). Izmantojot šos aplikatūras akordu veidus iesācējs varēs nospēlēt jebkuru mūzikas kompozīciju (dziesmu). Noklikšķinot uz jebkuru taustiņu uzraksts uz tās tiek parādīts sarkanā krāsā.

 

   Sadaļa №3. (Select variation guitar chord).

   Tiek piedāvāti trīs akordu veidi uz ģitāras grifas (no 1-ās līdz 12-ajai ladai ) Noklikšķinot uz jebkuru taustiņu uzraksts uz tās tiek parādīts sarkanā krāsā.

 

   Sadaļa №4. (Play chord).

   Šajā sadaļā atrodas skaņas failu akorda atskaņošanas poga. Sadaļa atrodas programmas labajā pusē (blakus virtuālajam ģitāras grifam). Skaņu failu atskaņošanas kvalitāte ir atkarīga no lietotāja skaņas kartes. Visi skaņas faili ir MIDI formātā.   Papildus iespējas.

   Pie interneta pieslēguma, Jums brīvi pa tiešo no programmas ir piekļuve internetam, precīzāk, uz īpaši populāru (mūsu skatījumā) sociālo tīklu visā pasaulē (rietumu, krievu, latviešu).   Zem logotipa "Guitar Fans" atrodas trīs ikonas (karodziņi), noklikšķinot uz kuriem Jūs tiksiet uz izstrādātāja vietnes www.guitarfans.ucoz.lv lapā konkrētajā valodā (latviešu, krievu, angļu). Šeit Jūs varēsiet savā valodā uzzināt par visiem programmas jaunumiem. Šajā vietnē ir arī bezmaksas ģitāras apmācība laviešu valodā. Pēc vēlēšanās Jūs varat izmantot tūlītējo tulkotāju daudzās pasaules valodās, ko piedāvā "Google translate".